Zarejestrować mogą się osoby indywidualne oraz grupy.
Z uwagi na bezpieczeństwo oraz usprawnienie logistyki wydarzenia do udziału w targach wymagana jest wcześniejsza rejestracja
Wybór preferowanej godziny Państwa przybycia na targi jest wyłącznie w celach informacyjnych. Optymalny czas odwiedzin zaplanowano na 2 godziny od momentu wejścia, jednak nie jest to zobowiązujący czas na opuszczenie naszych targów. Mamy nadzieję, że zostaniecie Państwo z nami aż do ich zakończenia.
Organizatorzy przedsięwzięcia:
Główny partner:
Cel:
Głównym celem przedsięwzięcia jest utworzenie szerokiej sieci powiązań różnych interesariuszy, którzy wykorzystują technologie dotyczące bezzałogowych statków powietrznych (UAV) poprzez organizację konferencji i targów branżowych dla potrzeb rozwoju i promocji kierunków studiów związanych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych (inżynieria lotnicza, mechatronika, inżynieria mechaniczna, bezpieczeństwo i higiena pracy, zarządzanie i inżynieria produkcji).
Termin:
Czas organizacyjny: 8.30 do 10.00, 15.00 do 16.00
Interesariusze, którzy wezmą udział w przedsięwzięciu:
Miejsce realizacji:
Opis przedsięwzięcia
Przedsięwzięcie będzie miało charakter konferencji połączonej z targami. W trakcie sesji prezentowane będą najnowsze rozwiązania technologiczne dotyczące budowy i zastosowania UAV. Planowana jest organizacja ok. 20 prezentacji trwających po 15 minut każda, podczas których producenci oraz użytkownicy dronów będą prezentować najnowsze osiągnięcia i rozwiązania związane z UAV. Ze względu na udział w przedsięwzięciu przedstawicieli z BTU Cottbus-Senfteberg, impreza będzie miała charakter międzynarodowy.
Na terenie hali Centrum Kształcenia Mechaników Lotniczych utworzonych zostanie ok. 30 boksów wystawienniczych (ok. 6 m2 każdy), w których będą mogły prezentować się producenci oraz instytucje związane z branżą bezzałogowych statków powietrznych. W trakcie trwania imprezy będą odbywały się pokazy lotów dronów, loty przy użyciu symulatora lotów UAV oraz prelekcje dotyczące budowy, funkcjonalności i wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych.
Przedsięwzięcie będzie miało charakter imprezy zamkniętej ze względu na przepisy i ograniczenia dotyczące organizacji imprez masowych. W oparciu o zaproszenia kierowane do szkół średnich i system rejestracji na przygotowanej stronie WWW projektu, potencjalni uczestnicy imprezy będą musieli się zarejestrować i wydrukować QR kody potwierdzające udział w przedsięwzięciu. QR kody będą skanowane podczas wejścia do miejsca organizacji przedsięwzięcia.
Wydarzenie realizowane w ramach projektu pt. „Umiejętności tworzą możliwości” realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), inwestycji A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. Wydarzenie zgromadziło niemal stu uczestników zainteresowanych ideą uczenia się przez całe życie.
mgr Małgorzata Motykiewicz
(+48) 789 441 360
m.motykiewicz@cptt.uz.zgora.pl